Kierownik Zmiany
  • Wojnicz
Wojnicz, Wojnicz, Małopolskie, Polska
EWL Solutions
22. 3. 2024

Dla naszego klienta z branży piekarnictwa poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Zmiany.
Zakres obowiązków:
- zarządzanie pracą personelu,
- nadzór nad realizacją planu produkcyjnego na zmianie,
- kontrola prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego,
- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
- monitorowanie zapotrzebowania na surowce produkcyjne,
- troska o przestrzeganie przepisów BHP oraz Ppoż.,
- dążenie do poprawy poziomu efektywności, terminowości i jakości pracy.
Wymagania:
- doświadczenie w branży spożywczej,
- umiejętność zarządzania zespołem na produkcji,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
- zdolności analityczne i umiejętność organizacji pracy,
- znajomość zagadnień: 5S, 5Why, 3R, GMP, GHP oraz HACCAP,
- znajomość programu Comarch - mile widziana.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwości rozwoju w strukturach firmy,
- wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
- ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Wojnicz
  • Kierownik Wojnicz
  • Wojnicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782