Kierownik Działu Technologiczno-Konstrukcyjnego
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie 40 osobowym zespołem technologów i konstruktorów,
  • planowanie zadań i organizacja pracy podległego zespołu celem terminowej realizacji projektów / zadań,
  • nadzorowanie i optymalizowanie procesów technologicznych,
  • wdrażanie nowych technologii i ciągłe doskonalenie istniejących procesów,
  • nadzór nad opracowywaniem i aktualizacją dokumentacji technologicznej oraz procedur operacyjnych,
  • kontrolowanie zadań i poleceń wyznaczonych do realizacji,
  • współpraca z pozostałymi działami ( produkcja, R&D, zakupy, sprzedaż) w celu optymalizacji procesów,
  • prowadzenie analiz i raportowanie wyników z prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub mechaniczne (mile widziany kierunek: mechanika i budowa maszyn, inżynieria mechaniczna, mechatronika)
  • 10 letnie doświadczenie w obszarze technicznym i/lub inżynieryjnym w firmie produkcyjnej,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość oprogramowania klasy ERP, systemów SolidWorks, AutoCad lub pokrewnych,
  • praktyczna znajomość zasad tworzenia procesów technologii obróbki maszynowej CNC, procesów montażowych oraz urządzeń mechanicznych,
  • umiejętność myślenia strategicznego,
  • odpowiedzialność, innowacyjność i kreatywność.
  • kursy lub szkolenia z zakresu Lean Manufacturing Six Sigma, WMC,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze doskonalenia procesów technologicznych lub produkcyjnych w branży metalowej, mechanicznej, lotniczej,
  • znajomość norm jakościowych / norm obronnych,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Tarnów
  • Kierownik działu personalnego Tarnów
  • Kierownik Tarnów
  • Kierownik Tarnów Opolski
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749