Kierownik zmiany
  • Brzozów
Brzozów, Brzozów, Podkarpackie, Polska
Polsal sp. z o.o.
8. 3. 2024

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko:
Zakres obowiązków:
• Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji.
• Planowanie produkcji na dziale obróbki
• Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami.
• Monitorowanie i kontrola wydajności procesu produkcji.
• Nadzór nad gospodarką materiałową.
• Zarządzanie zespołem produkcyjnym.
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
• Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę procesów produkcyjnych, organizacji
i metod pracy.
• Nadzór nad wymogami standardów obowiązujących w przedsiębiorstwie w powierzonym dziale.
• Przygotowanie oraz nadzór nad obsługą audytów w dziale obróbki.
• Nadzór nad przygotowywaniem wzorów na dziale obróbki.
• Tworzenie raportów dotyczących:
• wydajności na poszczególnych maszynach,
• wydajności poszczególnych pracowników,
• wydajności materiałowej.
Podstawowe wymagania:
• Znajomość pakietu OFFICE
• Dobra organizacja pracy
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Umiejętność zarządzania zespołem
• Sumienność i odpowiedzialność
• Zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność podejmowania decyzji
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Wsparcie doświadczonej kadry
• Odpowiednie narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Pakiet socjalny
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: @ lub składanie osobiście w siedzibie firmy - Brzozów, ul. Rzeszowska 10.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Brzozów
  • Kierownik Brzozów
  • Brzozów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714