Kierownik Produkcji
  • Brzozów, brzozowski, podkarpackie
Brzozów
HR Consulting & Rekrutacja
14. 3. 2024

Poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko Kierownika Produkcji, zarządzając obszarem produkcyjnym składającym się z około 100 pracowników. Poszukujemy kandydata, który będzie liderem, umiejętnie wykorzystującym wskaźniki KPI, otwartym na zmiany oraz zdolnym do efektywnego zarządzania i wprowadzania zmian.

Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków:

  • Przegląd produkcji w toku i planowanie produkcji na kolejne zmiany.
  • Odpowiedzialność za jakość wykonanych komponentów oraz produkcję zgodnie z wytycznymi działu technologicznego.
  • Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu eliminacji niezgodności.
  • Uczestnictwo w „Klinikach Jakości”.
  • Nadzorowanie procesu adaptacji nowych pracowników.
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym motywowanie pracowników, wyznaczanie celów oraz planowanie rozwoju.
  • Ocena pracowników i zapewnienie prawidłowej komunikacji wewnętrznej.
  • Organizacja czasu pracy podległych pracowników.
  • Planowanie i nadzorowanie wykorzystania czasu pracy oraz sporządzanie raportów.
  • Nadzorowanie przestrzegania obowiązków przez podległych pracowników.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe używanie maszyn i urządzeń przez pracowników.
  • Nadzór nad stanem BHP i dbanie o poprawę.
  • Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących produkcji.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem produkcyjnym.
  • Umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki KPI.
  • Otwartość na zmiany oraz umiejętność zarządzania zmianą.
  • Zorientowanie na osiąganie celów oraz zdolność do przekonywania zespołu do wytyczonych kierunków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wpływ na kierunek rozwoju firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • ZFŚS
  • Ubezpieczenie medyczne

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV i porozmawiajmy o szczegółach!

  • Praca Brzozów
  • Kierownik Brzozów
  • Pracownik produkcji Brzozów
  • Brzozów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714