Kierownik Zespołu AIX/Linux/Oracle
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
EXORIGO UPOS S.A.
5. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AIX
  • Linux
  • Oracle

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

O projekcie

Obejmując stanowisko Kierownika będziesz planować, zarządzać pracą i rozwojem zespół odpowiedzialnego za utrzymanie systemów Unix/Linux oraz baz danych Oracle.

Zespół 8 Inżynierów na co dzień zajmuje się projektowaniem, modernizacją, wdrażaniem i utrzymaniem systemów opartych na technologiach IBM, Oracle, Linux i Opensource. Dodatkowo zarządzają systemami backupu centralnego opartymi na IBM Spectrum Protect.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem administratorów odpowiedzialnych za utrzymanie środowiska AIX/Linux/Oracle
  • Nadzorowanie, planowanie oraz koordynowanie codziennych działań związanych z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury
  • Szkolenie i rozwijanie kompetencji członków zespołu
  • Dbanie o prawidłową komunikację zespołu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Tworzenie i implementacja strategii działania zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Monitorowanie wydajności oraz zapewnienie ciągłości działania systemów
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i optymalizacja procesów pracy
  • Współpraca z innymi działami w celu realizacji projektów i osiągania celów organizacji

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Silne umiejętności związane z zarządzania zespołem oraz delegowania obowiązków
  • Zdolność do rozwiązywania problemów technicznych oraz planowania działań zespołu
  • Umiejętność komunikacji z klientami i współpracownikami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach napiętego harmonogramu pracy
  • Doskonała znajomość systemu operacyjnego AIX, Linux oraz bazy danych Oracle
  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem serwerowym i systemami operacyjnymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy – gramy do jednej bramki i pomagamy sobie zgodnie z hasłem #OneTeam
  • Elastyczność i samodzielność – u nas masz wpływ na to, kiedy i jak realizujesz zadania
  • Dostęp do biura – jeśli nie chcesz lub nie możesz pracować zdalnie, to jest opcja korzystania z naszych lokalizacji w Polsce
  • Opiekę medyczną – to nasz stały benefit – pozostałe modyfikujemy w zależności od feedbacku
  • Dofinansowanie pakietu MultiSport – ponieważ zależy nam na Twoim zdrowiu i dobrej kondycji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa z rekruterem
  • Rozmowa z przełożonym
  • Decyzja i początek współpracy

Exorigo-Upos S.A. polską firmą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 30 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479