Kierownik Usług Czystości
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
17. 5. 2024

Zadania:

  • Zarządzanie podległymi kontraktami w zakresie usług czystości zgodnie z ustalonym budżetem,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów operacyjnych, technologicznych związanych z usługami czystości
  • Realizacja budżetu kosztowego
  • Kontrola jakości i terminowości świadczonych usług
  • Nadzorowanie i wdrażania nowych kontraktów oraz kontrola nad realizacją wdrożonych kontraktów w pełnym zakresie,
  • Zapewnienie prawidłowości i terminowości procesów obrotu materiałowego, dokumentacji,
  • Zapewnienie prawidłowości i terminowości procesu obiegu umów i aneksów handlowych,
  • Nadzór nad kompletnością i terminowością rozliczania świadczonych usług w celu wystawiania poprawnych faktur klientom,
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń powierzonych do realizacji usług,
  • Nadzór nad powierzonym majątkiem zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika usług
  • Znajomość branży usług czystości.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)
  • Dostęp do pakietów medycznych LUX MED.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach w Generali.
  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca Wrocław
  • Organizator usług Wrocław
  • Technik usług fryzjerskich Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322