Specjalista ds. Sprzedaży Usług Serwisowych
  • Nowa Wieś Wrocławska
, Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów, sprzedaż usług i części,
  • Analiza danych klientów,
  • Odwiedziny u klientów, utrzymywanie kontaktów biznesowych,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Tworzenie ofert handlowych,
  • Śledzenie wyników sprzedaży,
  • Raportowanie postępów,
  • Obsługa systemu CRM.

Wymagania:

  • Umiejętność raportowania,
  • Dobre zdolności komunikacyjne,
  • Silna orientacja na klienta,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w renomowanym serwisie z możliwością rozwoju i awansu.
  • Opiekę doświadczonych mentorów i szkolenia wdrożeniowe.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z bonusami.
  • Nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce pracy.
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów.
  • Dodatkowe benefity: opieka zdrowotna, ubezpieczenie życiowe, fundusz socjalny i pakiety sportowe.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

90 980
16 157