Kierownik UR
  • Kłodzko
Kłodzko, Kłodzko, Dolnośląskie, Polska
Antal Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży wydobywczej poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i wykonywanie codziennych prac konserwacyjnych, przeglądów oraz napraw, aby zapewnić ciągłość pracy i sprawność techniczną parku maszynowego
  • Zarządzanie zespołem pracowników (bezpośrednia odpowiedzialność za około 10 osób)
  • Zarządzanie remontami maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną dotyczącą urządzeń i procesów
  • Współpraca z dostawcami - wybór wykonawców, realizacja, dokumentacja i akceptacja wykonanych zleceń
  • Monitorowanie kosztów związanych z gospodarką remontową

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne na poziomie średnim lub wyższym (preferowany kierunek: mechanika lub elektryka)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu lub nadzorze w obszarze utrzymania ruchu
  • Znajomość obsługi Pakietu MS Office oraz systemu ERP, np. SAP
  • Elastyczność i gotowość do adaptacji w dynamicznym środowisku pracy
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna)

Oferujemy:

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku z obcym kapitałem
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie opieki medycznej Luxmed, wczasy pod gruszą

  • Praca Kłodzko
  • Kierownik Bystrzyca Kłodzka
  • Kierownik Kłodzko
  • Kierownik Lewin Kłodzki
  • Kierownik kłodzki
  • Kłodzko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228