Kierownik Handlowy - Kłodzko INTER-TEAM
  • Kłodzko
Kłodzko, Kłodzko, Polska
Inter-Team Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Zakres obowiązków:  •  Kreowanie, wspieranie i rozwój efektywnych technik sprzedaży asortymentu firmy na terenie podległego oddziału  •  Zarządzanie i nadzór nad pracą oddziału  • Udział przy tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realizacja  • Dbanie o jakość i rozwój oferty handlowej  • Dbanie o dobre relacje z obecnymi Klientami  • Aktywne pozyskanie nowych Klientów  • Monitorowanie rynku i konkurencji poprzez analizę i identyfikację zagrożeń oraz nowych możliwości  • Dbanie o wizerunek firmy
Oczekujemy:  • Doświadczenia w pracy w środowisku handlowym  • Znajomości branży motoryzacyjnej  • Prawa jazdy kat. B  • Dobrej znajomości pakietu MS Office  •  Wysoko rozwiniętych kompetencji w zakresie przedsiębiorczości, myślenia strategicznego i przywództwa  • Otwartości na Klienta, komunikatywności, umiejętności budowania pozytywnych relacji z otoczeniem
Oferujemy:  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki płacowe  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego)  • Otwartość na klienta, komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji z otoczeniem  • Możliwość rozwoju zawodowego  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Praca Kłodzko
  • Kierownik Bystrzyca Kłodzka
  • Kierownik Kłodzko
  • Kierownik Lewin Kłodzki
  • Kierownik kłodzki
  • Przedstawiciel handlowy Bystrzyca Kłodzka
  • Przedstawiciel handlowy Kłodzko
  • Przedstawiciel handlowy Lewin Kłodzki
  • Przedstawiciel handlowy kłodzki
  • Kłodzko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075