Kierownik sprzedaży exportowej
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Mezzo Capital Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami,
  • wspólnie z działem marketingu budowanie strategii marketingowych na poszczególnych rynkach oraz kategoriach produktowych, analiza działań konkurencji,
  • bieżąca analiza i raportowanie danych sprzedażowych,
  • odpowiedzialność za budżety sprzedażowe (marżowe) i kosztowe oraz udział w ich planowaniu i rozliczaniu,
  • budowanie wizerunku marki, udział w targach i eventach branżowych,
  • uczestnictwo w ustalaniu strategii produktowej.

WYMAGANIA:
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż exportowa B2B),
  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientami zagranicznymi,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne, umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B w firmie z wieloletnim doświadczeniem branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie: podstawa + premia zależna od osiąganych wyników,
  • możliwości rozwoju,
  • niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe).

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kalisz
  • Kierownik Kalisz
  • Kierownik Kalisz Pomorski
  • Kierownik działu personalnego Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509