Dyrektora działu sprzedaży
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Mezzo Capital Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie działem handlowym firmy, w tym planowanie strategii sprzedażowej oraz realizacja założonych celów,
  • opracowywanie i wdrażanie planów działania mających na celu zwiększenie sprzedaży i udziału w rynku,
  • negocjacje oraz budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami,
  • koordynacja działań związanych z obsługą klienta oraz wsparcie sprzedażowe dla zespołu,
  • analiza rynku oraz konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych,
  • raportowanie wyników sprzedażowych oraz analiza efektywności działań handlowych,
  • planowanie i realizacja budżetu operacyjnego oraz sprzedażowego,
  • uczestnictwo w ustalaniu strategii produktowej,
  • udział w targach i imprezach branżowych / sprzedażowych,
  • motywowanie pracowników i dbanie o ich rozwój zawodowy.

WYMAGANIA:
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Dyrektora Działu Eksportu,
  • umiejętności zarządzania zespołem oraz budowania relacji biznesowych,
  • umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedażowej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, komunikacyjne, analityczne oraz negocjacyjne,
  • samodzielność, determinacja oraz orientacja na osiąganie wyników,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B w firmie z wieloletnim doświadczeniem branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie: podstawa + premia zależna od osiąganych wyników,
  • możliwości rozwoju,
  • praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej,
  • niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe).

  • Praca Kalisz
  • Dyrektor Kalisz
  • Kierownik działu personalnego Kalisz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kalisz
  • Dyrektor artystyczny Kalisz
  • Dyrektor kreatywny Kalisz
  • Dyrektor handlowy Kalisz
  • Dyrektor finansowy Kalisz
  • Dyrektor szkoły Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509