Kierownik sprzedaży
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
UBP Consulting
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
Zarządzanie zespołem sprzedaży, motywowanie i rozwijanie pracowników.
Realizacja i monitorowanie celów sprzedażowych salonu.
Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o wysoki standard obsługi.
Analiza rynku i konkurencji w celu opracowania strategii sprzedażowej.
Wymagania:
Około 2-letnie doswiadczenia na podobnym stanowisku.
Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
Zorientowanie na wyniki i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
Znajomość rynku samochodowego oraz trendów sprzedażowych.
Klient Oferuje:
Wynagrodzenie podstawowe + premia od osiagnietych wynikow.
Umowa o pracę lub kontrakt B2B
Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach branżowych.
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony przełożonych.
Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (opieka medyczna Enelmed)

  • Praca Ostrołęka
  • Kierownik Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862