NEUROLOGOPEDA / LOGOPEDA
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
Stowarzyszenie Po Pierwsze Rodzina
12. 4. 2024

Poradnia Rehabilitacji Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży „Aga” w OSTROŁĘCE, realizująca od 17 lat świadczenia na rzecz dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi : https://ostroleka.aga.org.pl/
zaprasza do Zespołu NEUROLOGOPEDĘ / LOGOPEDĘ
Wykształcenie i doświadczenie:
- wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie) na kierunku logopedia/neurologopedia
- minimum roczne doświadczenie w pracy NEUROLOGOPEDY / LOGOPEDY i prowadzeniu terapii
Kompetencje:
- otwartość na współpracę i budowanie relacji z dziećmi, ich Rodzicami i kadrą Poradni
- umiejętność realizacji celów społecznych
- empatia, kreatywność i odpowiedzialność
Zakres obowiązków:
- prowadzenie terapii neurologopedycznej z dziećmi
- prowadzenie terapii logopedycznej
Oferujemy:
- elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałe i elastyczne godziny pracy
- pracę w miłej atmosferze i kameralnej Poradni w Ostrołęce :)
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do składania aplikacji

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075