Kierownik Sklepu Spożywczego/ Sprzedawca
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, śląskie, Polska
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
16. 3. 2024

Informacje podstawoweMiejsce pracy: Rynek 13, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Tworzenie grafików
  • Utrzymanie optymalnego stanu towarowego
  • Zamawianie i przyjmowanie towaru
  • Dbanie o realizację założonej dynamiki i sprzedaży oraz realizację marży
  • Analiza wyników finansowych sklepu oraz podejmowanie działań w zakresie obszarów wymagających poprawy
  • Obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, handlowe
  • Uprawnienia: książeczka sanepidu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Premia zadaniowa
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca zmianowa
  • Od pon. do sob. w godz. 5.30-20.30 oraz w niedzielę 8.00-18.00.

  • Praca Wilamowice
  • Kierownik Wilamowice
  • Sprzedawca Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190