KIEROWNIK SEKCJI TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI, INFRASTRUKTURA.
  • Zabierzów
Zabierzów, Medweckiego 10, 30-901 Balice, powiat: krakowski, woj: małopolskie
JEDNOSTKA WOJSKOWA 1155 (8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH)
27. 4. 2024
od 7 700 do 9 120 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Ogólny zakres obowiązków:
1. Planowanie, organizowanie i realizowanie zadań należących do zakresu działania podległej sekcji;
2. Utrzymanie w należytym stanie technicznym obiektów budowlanych znajdujących się w administrowaniu 8. Bazy Lotnictwa Transportowego;
3. Przeprowadzanie okresowych przeglądów stanu technicznego obiektów budowlanych zgodnie z przepisami prawa budowlanego;
4. Prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej, konserwacyjno-remontowej dla obiektów budowlanych wymaganych przepisami państwowymi i resortowymi;
5. Udział w opracowaniu wieloletnich planów inwestycji i remontów oraz opracowywanie rocznych planów remontów, konserwacji i napraw obiektów budowlanych;
6. Przygotowanie dokumentacji oraz załatwienie wszelkich spraw związanych z realizacją zadań remontowych oraz konserwacyjno-naprawczych (opracowanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich, specyfikacji istotnych warunków zamówienia, technicznego wykonania i odbioru robót remontowych, wniosków o rozpoczęcie postępowań przetargowych, projektów umów, zamówień);
7. Organizowanie, nadzorowanie, odbieranie i rozliczanie zadań remontowych, konserwacyjno-naprawczych obiektów budowlanych i infrastruktury realizowanych w systemie zleconym i gospodarczym.
8. Baza Lotnictwa Transportowego zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Kandydat w swoim CV zobowiązany jest podać swoje dane osobowe zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy.
Pozostałe informacje kandydat może przekazać po wyrażeniu przez niego zgody na ich przetwarzanie w procesie rekrutacji.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w 8. BLTr znajduje się na stronie internetowej 8. Bazy Lotnictwa Transportowego
w zakładce BIP/INFORMACJE OGÓLNE/RODO.

Inne wymagania
Wykształcenie średnie/wyższe w zakresie budownictwa lądowego. Uprawnienia budowlane i świadectwa kwalifikacyjne związane z kierunkiem wykształcenia. Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie eksploatacji i technicznego utrzymania obiektów budowlanych. Doświadczenie zawodowe w kierowaniu zespołami pracowników w branży technicznej. Bardzo dobra znajomość branży budowlanej w tym znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego i zamówień publicznych. Bardzo dobra znajomość MS Office. Umiejętność wykonywania kosztorysów na roboty budowlane oraz obsługi programu do kosztorysowania, np. ZUZIA. Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP lub ZWSI RON.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące, kierunek: budownictwo

  • Praca Zabierzów
  • Kierownik Zabierzów
  • Zabierzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448