Kierownik salonu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy
  • stała kontrola jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki)
  • kierowanie grupą podległych pracowników
  • realizacja przyjętych założeń sprzedażowych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
  • rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
  • doświadczenie w branży
  • entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność i dynamika w działaniu
  • umiejętność budowania i zarządzania podległym zespołem
  • doświadczenie w wykonaniu poprawek krawieckich będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • pełne świadczenia
  • system szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania)
  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570