Sprzedawca/stylista do salonu z modą damską MAKALU CH Port Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich zadań będzie należało min.:

  • przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu
  • dbałość o wizerunek Salonu
  • obsługa programu komputerowego

WYMAGANIA:

Jeśli:

  • lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje
  • kochasz modę
  • zaangażowanie i odpowiedzialność to Twoje mocne strony
  • jesteś gotowa na rozwój umiejętności z zakresu stylizacji i obsługi klientki

Dołącz do nas !

OFERUJEMY:
    • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • stabilny i bezpieczny rozwój zawodowy w polskiej firmie

    • atrakcyjne zarobki w oparciu o rozbudowany system motywacyjny (premie, konkursy)

    • rozwój w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, VM

    • strój służbowy z bieżącej kolekcji Makalu

    • miłą atmosferę pracy

  • Praca Łódź
  • Stylista Łódź
  • Sprzedawca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864