Kierownik Salonu
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
KODANO OPTYK SP Z O O
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie salonu
  • organizacja pracy zespołu salonu, w tym organizacja czasu pracy
  • motywowanie i ocena pracowników
  • realizacja planów sprzedażowych
  • obsługa klientów według najwyższych standardów obsługi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu punktu sprzedażowego (mile widziane doświadczenie w branży optycznej)
  • doświadczenie na stanowisku co najmniej doradcy klienta w branży optycznej lub doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w innej branży
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • dbanie o wizerunek salonu
  • wysoka kultura osobista
  • optymizm, inicjatywa

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym
  • dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników sprzedaży salonu
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • szkolenie niezbędne do podjęcia pracy na ww stanowisku
  • możliwości rozwoju w nowoczesnej sieci na polskim rynku optycznym

Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która powstała, by ułatwiać klientom wybór najlepszych i najwygodniejszych okularów korekcyjnych i słonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kodano Optyk należy do grupy Kodano S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 16 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

Obecnie rozwijamy intensywnie sieć nowoczesnych salonów optycznych i poszukujemy osób do pracy na pełen etat na stanowisku Kierownik Salonu.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży.

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862