Kierownik Robót Torowych
  • Olkusz
Olkusz, Olkusz, małopolskie, Polska
Swietelsky Rail Polska
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja robót, opracowywanie harmonogramów robót
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót przez podwykonawców i/lub siły własne, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, plany organizacji robót , standardy jakości, kontrole i badania
  • planowanie, koordynowanie dostaw, zamawianie środków produkcji (materiałów i urządzeń) niezbędnych do realizacji projektu
  • raportowanie postępów w realizacji robót
  • prowadzenie dokumentacji robót w tym dokumentacji finansowej, podwykonawczej i odbiorczej
  • przygotowywanie i kompletowanie operatów kolaudacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności budowlanej
  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych robót budowalnych
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót na robotach związanych z budową lub przebudową infrastruktury kolejowej w zakresie robót torowych
  • obsługa programów: MS Office, AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoki poziom samodzielności, zdolności organizacyjnych oraz inicjatywy w podejmowaniu działań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • dofinansowanie kart Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Praca Olkusz
  • Kierownik Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080