Inżynier Budowy Robót Torowych
  • Olkusz
Olkusz, Olkusz, małopolskie, Polska
Swietelsky Rail Polska
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie robót oraz nadzór nad realizacją prac w sposób zgodny z założeniami projektu, wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami Prawa Budowlanego i BHP
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom
  • planowanie i nadzorowanie prac specjalistycznych maszyn torowych
  • nadzorowanie prac budowy toru na każdym etapie wraz z koordynacją robót branż towarzyszących
  • nadzór nad dostawami materiałów oraz ich rozliczanie
  • koordynacja prac na budowie

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na kontraktach w zakresie infrastruktury kolejowej
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, instrukcji wymaganych dla robót PKP PLK
  • umiejętność organizacji pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie karty Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Praca Olkusz
  • Inżynier Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064