Kierownik Robót Mostowych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Trakcja S.A.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Organizacja, nadzór oraz koordynacja i stała kontrola prac mostowych na kontrakcie kolejowym w Szczecinie;
  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją projektową oraz przepisami prawa budowlanego;
  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na budowie, wynikających z Ustawy „Prawo Budowlane”;
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu;
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę;
  • Współpraca z podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami;
  • Kierowanie pracą podległych sił własnych i podwykonawców;
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji budowy w zakresie wykonywanych robót;
  • Nadzór nad przygotowaniem odpowiednich dokumentów do sprzedaży;
  • Przestrzeganie przepisów prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska i BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa - preferowane w specjalności mostowej;
  • Trzyletnie doświadczenie przy realizacji obiektów inżynieryjnych;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej mostowej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi;
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów FIDIC;
  • Umiejętność kierowaniem zespołem oraz organizacji pracy swojej i podwykonawców;
  • Podstawowa znajomość programów MS Project i AutoCad;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;
  • Sumienność, determinacja, zaangażowanie, chęć dalszego rozwoju.

Mile widziane:

  • Dwuletnie doświadczenie w pracy jako kierownik robot mostowych.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055