Kierownik Robót Torowych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Trakcja S.A.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, nadzór oraz koordynacja prac w zakresie budowy peronów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i torów kolejowych;
  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją, przepisami prawa budowlanego oraz harmonogramem;
  • Wykonanie i aktualizacja uzgodnionego i zaakceptowanego budżetu budowy;
  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na budowie;
  • Organizacja robót na powierzonym odcinku;
  • Kierowanie pracą podległych sił własnych i podwykonawców;
  • Współpraca z inspektorem nadzoru;
  • Nadzór nad przygotowaniem odpowiednich dokumentów do sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa w specjalności kolejowej;
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności – preferowane dwuletnie;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej kolejowej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi;
  • Umiejętność kierowaniem zespołem i realizacją robotami zgodnie z HRF;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Komunikatywność, decyzyjność, skrupulatność.

Mile widziane

  • Dodatkowe uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Zniżki na bilety kolejowe w wysokości 90%.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpracę z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenia pracowników (500-5000 zł brutto).
  • W przypadku relokacji zapewniamy zakwaterowanie w Szczecinie.

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509