Kierownik robót branży elektrycznej
  • Puławy
Puławy, Puławy, Lubelskie, Polska
Mostostal Puławy S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie i prowadzenie robót budowlanych jako kierownik robót branży elektrycznej w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego
  • Przygotowanie ofert robót i udział w negocjacjach z zamawiającym
  • Przygotowanie zapytań ofertowych, negocjacje i wybór podwykonawców i dostawców
  • Rozliczenia finansowe prowadzonych robót, podwykonawców i dostawców (m.in. udział w tworzeniu budżetu budowy, harmonogramów rzeczowo-finansowych, protokoły odbioru rzeczowo-finansowe)
  • Kontrola jakości i terminowości robót
  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu
  • Gotowość do pracy w Puławach oraz na terenie działania spółki na obszarze Polski

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku EKSPLOATACJI i DOZORU w zakresie konserwacji, remontów, montażu oraz wykonywania czynności kontrolno-pomiarowych instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną
  • doświadczenie jako kierownik budowy/robót lub inspektor nadzoru robót branży elektrycznej przy budowie obiektów kubaturowych w budownictwie ogólnym lub przemysłowym – min. 3 lata
  • Znajomość programu MS Office, AutoCad, programów kosztorysowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia do projektowania będą atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny lub część etatu, lub na dany kontrakt,
  • Planowane wynagrodzenie od 9.000 zł brutto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie,
  • Stanowisko pracy gwarantujące stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Puławy
  • Kierownik Puławy
  • Puławy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157