Kierownik Montażu
  • Puławy, puławski, lubelskie
Puławy
22. 2. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Puławy / oddelegowanie do Wielkiej Brytanii

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Organizacja prac i planowanie sekwencji montażu elementów dla kilkudziesięcioosobowej grupy pracowników w zakresie montażu konstrukcji stalowej, urządzeń mechanicznych, części ciśnieniowych kotła
  • Planowanie zapotrzebowania na sprzęt, rusztowania, pracowników, narzędzia z odpowiednim wyprzedzeniem
  • Wsparcie Kierownika Budowy w organizacji, reprezentowanie firmy podczas narad i spotkań koordynacyjnych

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji inwestycji w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego, petrochemicznego
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość programu Navisworks, Autocad
  • Mile widziane certyfikaty VCA SCC017, SSSTS, SMSTS

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w Polsce z oddelegowaniem do Wielkiej Brytanii
  • Wynagrodzenie 21 000-25 000 zł netto
  • System pracy: 10h dziennie od poniedziałku do piątku, w soboty 8h
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy - do celów służbowych
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Karta multisport
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Zapewniamy transport na budowę i z budowy
  • Zapewniamy kwatery jedno lub dwuosobowe, odpłatne 125 Euro/m-c

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Sylwia Talik

Specjalista ds. Rekrutacji

tel. +48 506 014 106

s.talik@grhpolska.com

  • Praca Puławy
  • Kierownik Puławy
  • Puławy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532