Kierownik Robót
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Muehlhan Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Miejsce Pracy: Szczecin

Obowiązki:

  • Prowadzenie, organizowanie prac antykorozyjnych z uwzględnieniem przepisów BHP i PPOŻ
  • Nadzór nad terminami i budżetową jakością wykonanych prac
  • Bieżący nadzór nad podległymi pracownikami
  • Operacyjne zarządzanie w miejscu realizacji prac

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1

  • Atrakcyjny poziom wynagrodzeń
  • Umowę o pracę
  • Rozwój kompetencji w zakresie zarządzania i kontroli jakości (certyfikaty)
  • Możliwość pracy w kraju i za granicą

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190