Kierownik Recepcji (K/M) - Campanile Wroclaw
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem recepcji hotelowej
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości zgodnie ze standardami sieci
  • szkolenie zespołu recepcji hotelowej
  • nadzór funkcjonowania operacyjnego recepcji w hotelu
  • przygotowanie harmonogramu pracy recepcji
  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą Gości hotelowych
  • dbałość o pozytywny wizerunek sieci
  • przyjmowanie rezerwacji mailowych i telefonicznych
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedażowych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na recepcji hotelowej minimum 1 rok
  • znajomość systemu rezerwacyjnego Opera będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność zarzadzania zespołem
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do podnoszenia kompetencji
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista oraz sumienność

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • prace zmianową (zmiana poranna, zmiana popołudniowa)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, karta Multisport, zniżki na produkty wszystkich marek firmy, świadczenia socjalne)

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551