Kierownik Projektu
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Unidevelopment S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Analiza nieruchomości pod względem technicznym przed jej zakupem,
  • Opracowywanie harmonogramu i budżetu inwestycji deweloperskiej,
  • Uzyskiwanie wszystkich zgód oraz decyzji formalno-prawnych niezbędnych do realizacji inwestycji, w szczególności pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie,
  • Uzgadnianie i negocjowanie z organami administracji publicznej oraz gestorami sieci umów,
  • Uzyskiwanie warunków technicznych, podpisywanie umów z gestorami sieci oraz nadzoru nad realizacją sieci i przyłączy,
  • Organizowanie konkursu na wybór biura projektów oraz zawarcie umowy na prace projektowe,
  • Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji zgodnie z założonymi standardami i harmonogramem,
  • Opracowywanie umów z Generalnym Wykonawcą,
  • Monitorowanie pracy wykonawców w ramach podpisanych umów,
  • Podpisywanie umów na dostawę mediów na plac budowy oraz zlecenie ich wykonania,
  • Współpraca z Generalnym Wykonawcą na etapie realizacji inwestycji,
  • Organizowanie konkursu na nadzór inwestorski i wybór nadzoru,
  • Odbiór inwestycji od Generalnego Wykonawcy, przekazanie inwestycji do komórki zajmującej się utrzymaniem i serwisem,
  • Rozliczanie wykonawców w ramach podpisanych umów,
  • Opracowywanie rewizji harmonogramów i budżetów w oparciu o uwarunkowania rynkowe.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – studia techniczne,
  • Minimum dwuletnie doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego i KPA,
  • Znajomość warunków technicznych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne.

  • Praca Radom
  • Kierownik Radom
  • Kierownik Radomin
  • Kierownik działu personalnego Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080