Kierownik Sali Sprzedaży
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
PeoplePro
19. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce.
Przyszłość należy do nas!
Dlatego już dziś szukamy
Kierownika ds. Sprzedaży i Usług
Zakres obowiązków
- zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w podległych obszarach sklepu
-pełnienie funkcji zastępcy kierownika podczas jego nieobecności
-realizacja planów sprzedażowych
-udzielanie klientom kredytów ratalnych
-szkolenie pracowników
-analizowanie danych
Wymagania
-min. 2-letniego doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta, sprzedaży usług lub udzielaniu kredytów ratalnych
-umiejętności interpersonalnych
-zaangażowania i dyspozycyjności
-mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieci sprzedaży oraz znajomości branży AGD/RTV/IT
-wykształcenia średniego
Oferujemy
-umowę o pracę bez okresu próbnego
-system premiowy
-szansę na awans
-kartę MultiSport z dofinansowaniem
-prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
-szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci
-ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
-zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych salonach
-Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Kierownik Radom
  • Kierownik Radomin
  • Kierownik działu personalnego Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353