Kierownik projektów w branży mechanicznej
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Purinova Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami inwestycyjnymi (budowa, modernizacja instalacji rurociągowych, aparatów, urządzeń, całych węzłów technologicznych), zgodnie z metodologią i procedurami firmowymi dotyczącymi projektów inwestycyjnych, od fazy koncepcji i przygotowania inwestycji, poprzez realizację i przekazanie do eksploatacji,
  • planowanie, monitorowanie i kontrola wykorzystania zasobów, harmonogramów prac jak również powiązanych budżetów,
  • współpraca i komunikacja na wszystkich poziomach organizacji w celu osiągnięcia odpowiedniej świadomości, wymiany (komunikacji) informacji i planowania zasobów i zobowiązań dla wszystkich działań w ramach cyklu życia projektu, w celu zapewnienia znaczącego zaangażowania zainteresowanych stron,
  • zarządzanie zamówieniami i umowami z usługodawcami zewnętrznymi,
  • zapewnienie punktualnego zakończenia wszystkich przypisanych projektów i obsługi produktów w ramach zakresu, jakości i budżetu,
  • w razie potrzeby przyjęcie roli analityka biznesowego, w tym przygotowanie studium wykonalności dla nowych projektów rozwojowych,
  • wszelkie inne zadania powiązane z pełnioną funkcją, w zależności od potrzeb,
  • Optymalizacja bieżących i opracowywanie nowych koncepcji przebiegu procesów chemicznych na istniejących oraz nowobudowanych instalacjach,
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i trendów w branży chemicznej i procesowej,
  • Nadzór nad komunikacją wewnętrzną i przepływem informacji pomiędzy innymi działami zaangażowanymi w projekt,
  • Wsparcie merytoryczne innych działów w obszarze bieżących i przyszłych projektów,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz dla Przełożonych,

Nasze wymagania

  • Co najmniej wykształcenie inżynieryjne (mechanika i budowa maszyn, inżynieria chemiczna i procesowa, instalacje przemysłowe),
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe z zarządzania projektami w roli Kierownika Projektu lub Specjalisty ds. inwestycyjnych, przy realizacji kompleksowych projektów przemysłowych (budowa i przebudowa rurociągów przemysłowych, budowa i przebudowa aparatów technologicznych i urządzeń, budowa i przebudowa kompletnych węzłów technologicznych), preferowane projekty w przemyśle chemicznym, ewentualnie spożywczym,
  • Solidna wiedza na temat metodologii zarządzania projektami i najlepszych praktyk w tym zakresie, wykazana przez praktyczne doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów inwestycyjnych,
  • Doświadczenie w tworzeniu potencjalnych rozwiązań, koncepcji projektowych, założeń brzegowych, wariantów realizacyjnych,
  • Doświadczenie w tworzeniu Zakresów Prac, Specyfikacji Technicznych, harmonogramów inwestycji lub zadań inwestycyjnych, budżetów szacunkowych, budżetów ofertowych, etc.
  • Doświadczenie w nadzorowaniu i odbiorze robót montażowych w branży mechanicznej, rurociągowej, aparatów i urządzeń przemysłowych (reaktory, zbiorniki, pompy, wymienniki, filtry, etc.)
  • Podejście do zadań zorientowane na osiągnięcie wyniku, rozwiązywanie problemów poprzez rekomendację rozwiązań,
  • Zdolność do planowania z wyprzedzeniem, przewidywania trudności i w razie potrzeby proponowania działań łagodzących,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolność do budowania współpracy z klientami i członkami zespołu projektowego,
  • Duża samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Biegła znajomość oprogramowania ze środowiska MS Office.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami rozwojowymi.

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB Merito,
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749