KIEROWNIK PRODUKCJI Z J. NIEMIECKIM (K/M)
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 6. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko KIEROWNIK PRODUKCJI Z J. NIEMIECKIM (K/M)

Obowiązki

  • Zarządzanie i kompleksowy nadzór nad procesem produkcji w zakładzie w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań, zgodnie z ustalonym planem produkcji, dokumentacją techniczną i jakościową oraz standardami bezpieczeństwa
  • Kierowanie zakładem i zespołem pracowników
  • Ocena i rozwój podległego zespołu
  • Wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w sferze produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy (utrzymanie ruchu, kontrola jakości, magazyn)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym lub analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i menadżerskie
  • Znajomość branży metalowej oraz procesów gięcia, spawania, obróbki skrawaniem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Żagań
  • Kierownik Żagań
  • Pracownik produkcji Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055