Młodszy Ustawiacz maszyn / Operator produkcji
  • Żary
Żary, Żary, lubuskie, Polska
AAS sp. z o.o.
24. 5. 2024

Jeśli poszukujesz swojego pierwszego doświadczenia zawodowego, chcesz wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce i szukasz pracodawcy, który zainwestuje w Ciebie i Twoje umiejętności, dobrze trafiłeś – mamy dla Ciebie pracę!

Obecnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją przekaźników elektrycznych

poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Oferta skierowana jest także dla osób posiadających doświadczenie w pracy podobnym stanowisku.

Obowiązki:

  • obsługa maszyny produkującej detale;
  • ustawianie maszyn zgodnie z parametrami;
  • uzbrajanie maszyn zgodnie z obecnym zapotrzebowaniem;
  • wykonywanie przeglądów oraz drobnych konserwacji;
  • kontrola jakości wyprodukowanych produktów;
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenia m.in. technicznego (pneumatyka, automatyka i elektronika);
  • doświadczenia w obsłudze maszyn;
  • analitycznego myślenia;
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technologicznej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace bezpośrednio z firmą;
  • wynagrodzenie od 4500-6950 zł brutto miesięcznie (uzależnione od umiejętności i doświadczenia);
  • pracę w stałych godzinach: 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku (docelowo w systemie 3-zmianowym);
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych:

    • Ubezpieczenie grupowe
    • Zwrot za udział w zajęciach sportowych i wydarzeniach kulturalnych;
    • Nagrody uznaniowe
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
    • Wczasy pod gruszą
    • Kasa zapomogowo-pożyczkowa.

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

  • Praca Żary
  • Operator maszyn Żary
  • Pracownik produkcji Żary
  • Operator Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509