Kierownik Produkcji / Kierownik Zmianowy
  • łódzkie
łódzkie, łódzkie, Polska
Cukiernie P. Chojecki
25. 4. 2024

Tradycja zapisana w wyjątkowych recepturach i przekazywana kolejnym pokoleniom. Od ponad 40 lat jesteśmy wiodącym producentem ciast, tortów i deserów. Cieszymy się z tego, że towarzyszymy Naszym Klientom w chwilach szczególnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Obowiązki:

  • kierowanie pracą zespołu podległych pracowników
  • organizacja pracy działu produkcji w oparciu o plany produkcyjne
  • nadzór nad realizacją oraz zapewnienie terminowości realizacji zleceń produkcyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów natury organizacyjnej, personalnej oraz technologicznej
  • znajomość i odpowiedzialność za przestrzeganie w procesie produkcji obowiązujących norm zakładowych, norm zużycia surowców i materiałów pomocniczych, procedur oraz instrukcji technologicznych
  • analiza raportów produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana technologia żywności)
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu produkcją w branży spożywczej
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • nastawienie na realizację celu
  • zaangażowanie, dokładność oraz rzetelność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia branżowe

  • Praca łódzkie
  • Kierownik łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228