Kierownik Oddziału
  • Łódź, ul. Brzezińska 88
łódzkie, Łódź, ul. Brzezińska 88, łódzkie, Polska
Interhandler Sp. z o.o.
12. 4. 2024

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest  wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za organizację pracy serwisu
  • Kierowanie podległymi pracownikami
  • Realizacja budżetu sprzedaży części zamiennych, osprzętów oraz usług serwisowych oddziału serwisu poprzez nadzór i koordynację pełnej obsługi posprzedażnej
  • Odpowiedzialność za kontrolę wydatków i za gospodarkę magazynową
  • Prowadzenie działań mających na celu zwiększenie ilości klientów oraz ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie obiektu Oddziału od strony organizacyjno-technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności zarządcze, interpersonalne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Szkolenia produktowe i techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca łódzkie
  • Kierownik łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293