Kierownik produkcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104855

Obowiązki

  • zarządzanie zespołem
  • planowanie produkcji i harmonogramowanie pracy maszyn
  • kontrola zużycia surowców, komponentów i półproduktów
  • nadzorowanie terminowości dostaw i wysyłek
  • analiza wskaźników i wdrażanie działań doskonalących
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP i o ochronę środowiska
  • nadzór nad infrastrukturą budynku
  • tworzenie planów rozwoju
  • udział w projektach związanych z rozwojem zakładu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na stanowisku kierowniczym
  • mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i/lub automotive
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość pakietu MS Office i programu AutoCAD
  • umiejętności organizacyjne i liderskie
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • budżet szkoleniowy
  • inne świadczenia z ZFŚS

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315