KIEROWNIK PRODUKCJI
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Marcina Borelowskiego 29, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
Vitberg Jacek Sikora
11. 5. 2024
od 4 500 do 7 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
- kierowanie zespołem pracowników w oparciu o procedury wewnętrzne i BHP,
- poprawa wydajności i efektywności,
- usprawnianie procesów produkcyjnych, optymalizacja procesów,
- doskonalenie jakości zespołu pracowników, budowanie atmosfery pracy,
- udział w opracowaniu instrukcji produkcyjnych i doskonaleniu systemu do zarządzania produkcją,
- realizowanie zadań systemu ISO,
-planowanie zleceń produkcyjnych i ich rozdział pomiędzy brygadzistami,
-stały kontakt z działem sprzedaży,
-wsparcie magazyny i działu zakupów w utrzymaniu i kontroli stanów magazynowych,
-współpraca z działem konstruktorskim i badawczo-rozwojowym przy wdrażaniu nowych produktów i nowych technologii do produkcji.

Inne wymagania
1. Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
2. Inicjatywa w działaniu.
3. Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Nowy Sącz
  • Kierownik Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Kierownik działu personalnego Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289