PRACA PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
LAVA Wanny Termalne
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Firma LAVA poszukuje Pracownika Produkcji - Wanny Termalne
Dołącz do naszego zespołu!
Szukasz stabilnej pracy w rozwijającej się firmie? Masz chęć do nauki i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy na stanowisku Pracownika Produkcji w firmie produkującej wanny termalne.
Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn produkcyjnych
Montaż wanien termalnych
Kontrola jakości produktów
Praca z materiałami i narzędziami
Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku
Współpraca z zespołem
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w miłej atmosferze
Dodatkowe premie i benefity
Wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe
Gotowość do pracy fizycznej
Umiejętność pracy w zespole
Dokładność i sumienność
Chęć do nauki
Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.
Miejsce pracy: Nowy Sącz, ul. Papieska 11a
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: @ @
W tytule maila prosimy wpisać "Pracownik Produkcji".
Czekamy na Ciebie!
Dodatkowe informacje:
Istnieje możliwość przeszkolenia osób bez doświadczenia.
Zapewniamy niezbędne narzędzia i odzież roboczą.
Dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Jesteśmy liderem w produkcji wanien termalnych.
Nasze produkty są cenione za wysoką jakość i trwałość.
Stawiamy na rozwój i innowacje.
Dbamy o naszych pracowników i tworzymy przyjazną atmosferę pracy.
Zapraszamy do naszego zespołu!

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Pracownik fizyczny Nowy Sącz
  • Pracownik ochrony Nowy Sącz
  • Pracownik socjalny Nowy Sącz
  • Pracownik biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik kolei Nowy Sącz
  • Pracownik umysłowy Nowy Sącz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik utrzymania ruchu Nowy Sącz
  • Pracownik ds. administracji Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570