Kierownik produkcji
  • Przyjaźń, k. Gdańska
pomorskie, Przyjaźń, k. Gdańska, pomorskie, Polska
Masfalt Sp. z o.o.
6. 6. 2024

MASFALT Sp. z o. o. - lider w produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych, część globalnej grupy CRH. Rozwijaj swoje kompetencje i rośnij z nami w międzynarodowej korporacji!

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Przyjaźni k/Gdańska

Twoje przyszłe zadania:

  • Planowanie, organizacja i nadzorowanie procesu produkcji.
  • Koordynacja działań zespołu oraz motywowanie pracowników.
  • Administrowanie zamówień materiałów i ich logistyka.
  • Nadzór nad przeglądami, konserwacjami i naprawami aparatury i sprzętu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie).
  • Doświadczenie na stanowisku zarządzającym produkcją.
  • Samodzielność, niezawodność i mocna motywacja.
  • Skuteczna organizacja czasu pracy.
  • Znajomość systemu operacyjnego WINDOWS.

Oferujemy Ci:

  • Pewność zatrudnienia w uznanej firmie, na umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus służbowy pakiet (auto, laptop, telefon).
  • Ścieżki awansu.
  • Rozwój i dokształcanie za firmowe środki.
  • Bonusy: szkolenia, kursy językowe, ubezpieczenia, Multisport.
  • Spotkania firma i przyjemna kultura korporacyjna.

  • Praca pomorskie
  • Kierownik Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Kowalewo Pomorskie
  • Kierownik Jabłonowo Pomorskie
  • Kierownik Mikołajki Pomorskie
  • Kierownik pomorskie
  • Kierownik kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055