Kierownik Pionu Instalacji Sanitarnych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
NES Global Talent
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja ofertowania oraz optymalizacja rozwiązań w zakresie instalacji sanitarnych
  • Zarządzanie zespołem i wprowadzanie usprawnień w zespole
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami
  • Prowadzenie nadzoru nad realizacją inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (Inżynieria Środowiska)
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i podległego zespołu

Mile widziane uprawnienia w zakresie instalacji sanitarnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Współpracę długoterminową
  • Samochód służbowy
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • Pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki j. Obcych, program poleceń pracowniczych, elastyczny czas pracy)

  • Praca Poznań
  • Technik urządzeń sanitarnych Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080