Kierownik Linii Produkcyjnej
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Kierownik Linii Produkcyjnej

KLP/TOR/05/24

Zadania

planowanie, organizacja pracy na linii produkcyjnej,rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,aktywny udział podczas planowania i uruchamiania nowych projektów,realizacja planów produkcyjnych,szkolenia i weryfikacja pracowników,motywowanie pracowników i utrzymywanie wydajności,

Oczekiwania

wykształcenie min. średnie techniczne / mile widziane wyższe techniczne,doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: min 3 lata,umiejętności zarządzania zespołem,umiejętności utrzymania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej,mile widziana znajomość języka angielskiego,

Oferta

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole,atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świąteczny,wprowadzenie i szkolenie umożliwiające wykonywanie zadań,szkolenia w kraju i zagranicą w celu rozwoju kompetencji,możliwość rozwoju i awansu zawodowego,przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem,bogaty pakiet benefitów m.in: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie kursów językowych,

  • Praca Toruń
  • Kierownik Toruń
  • Kierownik działu personalnego Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064