Kierownik robót elektrycznych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja projektów robót elektroenergetycznych oraz ocena poprawności zastosowanych rozwiązań,
  • nadzorowanie i kontrolowanie trwających prac projektowych,
  • zgłaszanie problemów na budowach, proponowanie rozwiązań i ich wdrażanie,
  • przygotowanie, nadzór oraz weryfikacja kosztorysów i harmonogramów budowlanych,
  • współpraca z firmami wykonawczymi, biurami projektów oraz instytucjami publicznymi,
  • doradztwo techniczne,
  • analiza projektów wraz z wizjami terenowymi,
  • udział w pozyskiwaniu kontraktów.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • kwalifikacje SEP na stanowisku E i D do 220kV,
  • gotowość do pracy delegacyjnej (poniedziałek- piątek),
  • prawo jazdy kat. B.,
  • kultura osobista oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office w tym SharePoint, Excel.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań;
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy z ekspertami branży OZE;
  • partnerską atmosferę współpracy, opartą na dobrych relacjach;
  • co jeszcze? Porozmawiajmy!

  • Praca Toruń
  • Kierownik Toruń
  • Kierownik działu personalnego Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246