Kierownik - Inżynier Sprzedaży
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
ELEKTROBUDOWA sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Płock

Twój zakres obowiązków

  • opieka handlowa nad kluczowymi klientami,
  • doradztwo techniczne w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • przygotowywanie kompleksowych ofert,
  • sprzedaż usług oferowanych przez Spółkę,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • ścisła współpraca z Zespołem Sprzedażowym oraz Działem Technicznym,
  • udział w negocjacjach z zamawiającym,
  • analiza dokumentacji przetargowej,
  • analiza rynku,
  • uczestnictwo w targach i sympozjach oraz wydarzeniach branżowych,
  • przygotowywanie raportów dla bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, energetyka, elektroenergetyka, elektryka, elektronika, automatyka i robotyka),
  • doświadczenie w branży sprzedaży usług/ rozwiązań w obszarze produkcyjnym/ przemysłowym,
  • umiejętność rozwiązywania zagadnień technicznych,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • możliwość awansu,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. jest największą w kraju firmą działającą w branży elektroinstalacyjnej zajmującą się kompleksowymi usługami elektroinstalacyjnymi oraz budową kompletnych obiektów na potrzeby energetyki i przemysłu. Spółka jest wiodącym producentem urządzeń elektroenergetycznych, w tym głównie rozdzielnic i szynoprzewodów nn, SN i WN, urządzeń prądu stałego i stacji kontenerowych dla sektora elektroenergetycznego i przemysłu.

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. GRUPA ZARMEN składa się z 9 spółek o szerokim i komplementarnym zakresie działalności.

Wejdź na www.elektrobudowa.com.pl i dowiedz się więcej o naszej działalności.

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Kierownik Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik płocki
  • Inżynier Płock
  • Inżynier Mały Płock
  • Inżynier płocki
  • Inżynier oprogramowania Płock
  • Kierownik działu personalnego Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862