Młodszy Inżynier Branży Orurowania
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
KTI Poland S.A.
25. 4. 2024

KTI POLAND S.A. jest międzynarodową firmą EPC o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 15 lat doświadczenia), oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy instalacji w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym i chemicznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
  • Technologie odnawialne i zielona transformacja;
  • Studia technologiczne/ wykonalności;
  • Doradztwo i zarządzanie projektami;
  • Technologie wysokich temperatur.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac inżynierskich w zakresie branży orurowania
  • Projektowanie i modelowane rurociągów przy użyciu programów graficznych 2D i 3D
  • Przygotowywanie specyfikacji i zestawień projektowych dla orurowania
  • Stosowanie przepisów, standardów i norm
  • Dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów firmy
  • Ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji technicznych i zawodowych

Wymagania:

  • Studia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (w specjalizacji: Budowa i eksploatacja maszyn i aparatury przemysłowej) inż/ mgr inż
  • Znajomość programu: AutoCAD
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia rysunku technicznego i izometrycznego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w ciekawych i dużych projektach wielobranżowych realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej
  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku

  • Praca Płock
  • Inżynier Płock
  • Inżynier Mały Płock
  • Inżynier płocki
  • Inżynier oprogramowania Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228