KIEROWNIK/INŻYNIER ROBÓT INSTALACYJNO-SANITARNYCH
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Węgierska 119, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
ERSBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2. 5. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
- koordynacja prac instalacyjnych,
- wsparcie kierownika robót sanitarnych,
- wsparcie działu ofertowania w zakresie sporządzenia kosztorysów i ofert,
- bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac,
- bezpośrednia współpraca z innymi zespołami realizującymi projekt budowlany,
- analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy,
- przygotowanie obmiarów do rozliczeń,
- sporządzanie i prowadzenie dokumentacji w zakresie powierzonych zadań,
- nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Inne wymagania
1. Samodzielność.
2. Operatywność.
3. Dobra organizacja pracy.
4. Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej.
W przypadku kierownika budowy niezbędne są uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Nowy Sącz
  • Technik urządzeń sanitarnych Nowy Sącz
  • Kierownik Nowy Sącz
  • Inżynier Nowy Sącz
  • Inżynier oprogramowania Nowy Sącz
  • Kierownik działu personalnego Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864