Asystent projektanta instalacji sanitarnych
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
SAN-KLIM Sp. z o.o.
11. 4. 2024

SAN-KLIM Sp. z o.o. jest biurem projektowym specjalizującym się w wykonywaniu dokumentacji projektowej branży sanitarnej oraz przeciwpożarowej.
Twój zakres obowiązków
• Praca pod nadzorem doświadczonego starszego projektanta w specjalności sanitarnej
• Wykonywanie rysunków, schematów technicznych i rozwinięć instalacji
• Wykonywanie obliczeń projektowych strat i zysków ciepła, ilości powietrza, doborów urządzeń i rozwiązań technicznych
• Sporządzanie zestawień, opisów technicznych i specyfikacji instalacji
Nasze wymagania
• Umiejętność opracowywania dokumentacji projektowej w zakresie sanitarnym
• Umiejętność pracy w zespole i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
• Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu HVAC lub pokrewne
• Znajomość programu AutoCAD, InstalSystem, Vent Pack, MS Office
• Znajomość prawa budowlanego, ustaw oraz warunków technicznych
• Umiejętności organizacyjne
• Samodzielność w zarządzaniu czasem
• Elastyczność, umiejętność szybkiej i twórczej pracy
• Sumienność w wykonywanej pracy, kreatywność
To oferujemy
• Ciekawą pracę w gronie młodych i ambitnych osób
• Szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Nowy Sącz
  • Projektant Nowy Sącz
  • Technik urządzeń sanitarnych Nowy Sącz
  • Asystent Nowy Sącz
  • Projektant gier komputerowych Nowy Sącz
  • Asystent stomatologiczny Nowy Sącz
  • Asystent zarządu Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864