Kierownik Działu Zakupów i Marketingu
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Jeśli masz doświadczenie w kierowaniu zespołem, potrafisz świetnie negocjować i posiadasz wiedzę z zakresu zakupu i sprzedaży - TO OFERTA DLA CIEBIE.

Zaaplikuj, porozmawiajmy :)

Oczekujemy

  • ukończone studia I stopnia o profilu zarządzanie, handel, ekonomia lub pokrewne
  • około 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • komunikatywny angielski
  • specjalistyczna wiedza z zakresu zakupu i sprzedaży

Mile widziane:

  • ukończone studia II stopnia
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem, doświadczenie realizacji działań zakupowych/negocjacje
  • znajomość oferty produktowej firmy, znajomość rynku i branży
  • szkolenia z zakresu –zarządzanie zespołem, komunikacji, negocjacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole z przyjemną atmosferą
  • możliwości rozwoju swoich kompetencji
  • spotkania integracyjne

Zadania

  • organizowanie, planowanie, koordynowanie, motywowanie i nadzór nad pracą Działu Handlu i Marketingu

W tym:

  1. realizowanie wyznaczonych celów zakupowych
  2. negocjowanie warunków handlowych i cenowych
  3. realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  4. nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu
  • utrzymywanie relacji i bieżąca komunikacja z Partnerami i Dostawcami
  • badanie potrzeb Partnerów i dostawców celem dostarczenia danych do tworzenia strategii handlowej i marketingowej
  • nadzorowanie rozwoju współpracy, ocena dotychczasowych dostawców oraz pozyskiwanie alternatywnych źródeł
  • monitorowanie i analiza trendów rynkowych w zakresie surowców, towarów handlowych oraz usług,
  • badanie działań konkurencji
  • optymalizacja procesów sprzedażowych i marketingowych
  • raportowanie wyników pracy Działu do Dyrektora ds. Rozwoju

  • Praca Bolesławiec
  • Kierownik Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293