Kierownik Działu Obsługi Klienta - rekrutacja online
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kierownik Działu Obsługi KlientaMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Dbanie o wysoki standard i jakość świadczonych przez zespół usług
  • Zarządzanie i organizowanie pracy zespołu
  • Doskonalenie procedur i narzędzi w celu zwiększenia efektywności obsługi klienta.
  • Wprowadzanie innowacji i nowych usprawnień
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, w celu zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klienta
  • Dbanie o atmosferę, zaangażowanie, motywację i rozwój zespołu
  • Raportowanie działań i efektów pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem obsługi klienta w contact center
  • Kompetencje liderskie, w tym umiejętność budowania, motywowania i inspirowania Zespołu
  • Umiejętność inicjowanie i wdrażanie rozwiązań
  • Umiejętność analizowania danych i generowania raportów dotyczących efektywności działań
  • Znajomości standardów obsługi klienta
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów + samochód służbowy
  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Praca Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289