Kierownik działów świeżych (wędliny, mięso, sery, warzywa, piekarnia,)
  • Bukowno
Bukowno, Bukowno, Lesser Poland Voivodeship, Polska
INTERMARCHÉ
21. 4. 2024

Miejsce pracy: Bukowno

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów handlowych szyldu INTERMARCHE
  • Odpowiedzialność za realizację celów budżetowych sklepu
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu
  • Zarządzanie pracownikami
  • Nadzorowanie i organizowanie pracy podległego zespołu
  • Dbanie o profesjonalną obsługę klienta
  • Odpowiedzialność za zamówienia, dostępność towarów i ich ekspozycję
  • Aktywne uczestnictwo w życiu sali sprzedaży
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur Grupy Muszkieterów
  • Prezentowanie sklepu przed organami kontrolującymi

Nasze wymagania

  • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Znajomość programu EXCEL na poziomie ponad podstawowym
  • Doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zaangażowanie i rzetelność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na klienta
  • Znajomość procedur HACCP
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Otwartość na współpracę
  • Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, umowy cywilno prawnej lub kontraktu menadżerskiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

  • CV prosimy składać za pomocą wiadomości pracuj.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00 (kasa główna) Aplikacja powinna zawierać CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

INTERMARCHÉ

Jesteśmy franczyzową siecią supermarketów spożywczych, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Do Grupy należą także supermarkety Bricomarché ‘dom i ogród’.

Angażujemy się również w działania prospołeczne – stworzyliśmy Fundację Muszkieterów, która wraz z samorządami lokalnymi m.in. finansuje budowę placów zabaw w miejscowościach, w których znajdują się nasze sklepy.

Informujemy, iż przesłane przez Państwa dane w CV są zbierane przez Kankan sp. z o.o. ul. Szkolna 2, 32-3 Bukowno jako administratora Państwa danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Pracownik lady tradycyjnej teraz jak i w przyszłym procesie rekrutacji. W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z przysługujących praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, oraz o usunięcie danych;

  • Praca Bukowno
  • Kierownik Bukowno
  • Bukowno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862