Kierownik robót elektrycznych i AKPiA
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
ZRE Katowice
28. 4. 2024

17/24/DF

Obowiązki

  • bezpośredni nadzór nad realizacją prac,
  • koordynacja prac brygad realizacyjnych,
  • kompletowanie dostaw oraz nadzór nad terminowością ich realizacji,
  • udział w przygotowywaniu wycen,
  • analiza dokumentacji projektowej i ewentualne nanoszenie drobnych zmian,
  • przygotowywanie raportów z postępu prac,
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,
  • odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonanie prac,
  • kontrola kosztów zgodnie z założonym budżetem.

Wymagania

  • dyspozycyjność, mobilność, prawo jazdy kat. B.
  • wykształcenie wyższe techniczne (np.: Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność przygotowywania harmonogramów, planów prac,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów pakietu MS Office,
  • uprawnienia energetyczne EG1, ED1.

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • kursy zawodowe, szkolenia techniczne, zdobywanie uprawnień i certyfikatów,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do karty sportowej, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina.

  • Aplikuj za pomocą formularza.

  • Praca Jaworzno
  • Kierownik Jaworzno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Jaworzno
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Jaworzno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Jaworzno
  • Specjalista ds. kadr i płac Jaworzno
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Jaworzno
  • Kierownik działu personalnego Jaworzno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315