Kierownik ds. rozwoju procesów logistycznych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
MediaExpert
6. 6. 2024

  • Łódź, łódzkie
  • praca stacjonarna – stałe godziny
  • praca od zaraz (nowe stanowisko)
  • zespół 10 osób

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie zespołem inżynierów i specjalistów ds. procesu
  • analiza procesów logistycznych, identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień
  • inicjowanie i nadzór nad projektami związanymi z rozwojem logistyki w spółce
  • rozpoznawanie rynku dostawców rozwiązań dla logistyki, selekcja potencjalnych dostawców, ustalanie warunków kontraktów
  • koordynowanie bieżącej współpracy (kontrola budżetu, terminowość realizacji zleceń)
  • koordynowanie prac inżynierów procesu oraz projekt managerów – zarówno w ramach bieżących operacji pracy jak i w ramach nowych projektów
  • nadzór nad obszarem logistycznych danych podstawowych
  • współpraca z obecnymi dostawcami rozwiązań
  • współpraca z innymi działami spółki – zbieranie wymagań i dostarczania adekwatnych rozwiązań

Nasze wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze logistyki na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów jako kierownik projektu
  • zdolności analityczne
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • znajomości i doświadczenia w analizie kosztów i wskaźników KPI w obszarze logistyki

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • rozwój zawodowy
  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka
  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się”

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696