Kierownik ds. rekrutacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Nowima Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie 10-osobowym zespołem rekruterów, wyznaczanie zadań i kontrola ich realizacji,
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi na stanowiska fizyczne (np. sprzątanie) oraz specjalistyczne (spawacze, elektrycy, monterzy) na projekty w Europie,
  • Odpowiedzialność za realizację celów indywidualnych i grupowych podległego zespołu,
  • Prowadzenie rekrutacji zgodnie z wyznaczonymi celami i harmonogramami, monitorowanie postępów rekrutacji i wprowadzanie niezbędnych korekt,
  • Tworzenie i wdrażanie strategii rekrutacyjnych w celu pozyskiwania najlepszych kandydatów z różnych krajów,
  • Monitorowanie i analiza trendów na rynku pracy oraz dostosowywanie strategii rekrutacyjnych do zmieniających się potrzeb,
  • Organizowanie szkoleń i warsztatów dla członków zespołu rekrutacyjnego w zakresie najlepszych praktyk rekrutacyjnych,
  • Rozwijanie sieci kontrahentów/partnerów/freelancerów za granicą w celu realizacji projektów i celów rekrutacyjnych,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Raportowanie wyników rekrutacyjnych do przełożonych, tworzenie analiz oraz propozycji optymalizacji działań rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami min. dwuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji (np. agencja pracy tymczasowej) na stanowiska fizyczne (sprzątanie) oraz specjalistów (spawacze, elektrycy, monterzy),
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu,
  • Znajomość języka polskiego, rosyjskiego oraz angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, umiejętność budowania relacji z kandydatami,
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i zarządzania wieloma projektami jednocześnie,
  • Nastawienie na realizację celów i proaktywna postawa,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

To oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne szkolenie wstępne,
  • Odpowiednie narzędzia do pracy (laptop i telefon),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania wiedzy praktycznej,
  • Otwartość na pomysły i opinie wszystkich pracowników,
  • Program poleceń (zyskaj od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika),
  • Dofinansowanie do karty Multisport i Multilife.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392